Наші гаджети наповнені секретами. Хочете поставити пароль на додаток і приховати його від сторонніх очей? У цій статті ви знайдете відповіді на всі запитання.
Уявіть ситуацію, в якій ваш смартфон опинився в чужих руках. Якщо не подбати про захист конфіденційності, то стороння людина отримає доступ до особистої інформації, онлайн-банкінгу, пошти, месенджерів, робочих і творчих проєктів. І дізнається про вас буквально все: розпорядок дня, коло спілкування, про що говорите з друзями, коли і що купуєте, читаєте, дивитеся і слухаєте.
Навіть якщо телефон у вас у руках, він не захищений від хакерської атаки. Поставте перешкоду на шляху тих, хто намагається розкрити ваш акаунт. Крім того, доцільно встановити пароль на додаток, що містить небажаний для дітей контент.
До вибору паролів слід ставитися уважно. Придумайте для кожного додатка свій ключ. Чим він складніший, тим надійніший.
Девайси Епл славляться високим рівнем безпеки, заснованим на закритості операційної системи iOS. Але додатковий захист робочих даних, фото на Айфоні нікому не завадить.
Сьогодні ви дізнаєтеся три простих способи, як поставити пароль на додаток на айФоні.
У розділі з налаштуваннями:
відкриваємо "Екранний час" (якщо він не налаштований, вмикаємо і вводимо код);
знаходимо "Використовувати код-пароль" і вводимо код Apple ID;
нижче розміщено рядок "Ліміти додатків", тапаємо по ньому;
у переліку, що відкрився, поруч із потрібним додатком ставимо 0;
вмикаємо Блокування в кінці ліміту.
Не потрібно шукати додаток від сторонніх розробників, на сайті Епл нескладно заблокувати застосунки, налаштувавши параметри безпеки свого ID.
Придумайте надійний пароль і дійте.
Відкрийте вікно "Входу в обліковий запис і безпека". У рядку "Пароль додатка" визначте опцію "Створити пароль для додатка" і тапніть "Додати".
Далі йдіть за інструкцією.
За допомогою офіційного сайту Apple легко захистити відразу 25 напрямків: поставити пароль на галерею Айфон, соцмережі, листування, Viber, Telegram.
Відключити пароль на додатку можна тим же шляхом, натиснувши біля нього "Відкликати".
Розумна iOS оснащена інструментом, за допомогою якого батьківський контроль здійснюється безпечно і без клопоту. Гід-доступ здатний поставити блокування на додатки і обмежити дитині ігри з телефоном.
Знайдіть у налаштуваннях "Універсальний доступ" і ввімкніть гід. У ньому легко встановити вимкнення за допомогою коду, Face ID, датчика Touch ID, позначити ліміт часу. Поставити Face ID на додаток - перевірений варіант. Якщо система визначає не ваше обличчя, отримати доступ не можна.
Розробники інтегрували в систему спеціальні функції, що максимально спрощують процес.
Блокування застосунків у моделях різних брендів трохи відрізняється, але у всіх збережено єдиний алгоритм:
у налаштуваннях смартфона увійдіть у розділ Конфіденційність;
знайдіть у ньому Блокування додатків;
виконуйте рекомендації, що з'явилися.
Кожен сам вибирає, що йому зручніше: ПІН-код, відбиток пальця або графіка.
Як поставити пароль на додаток Самсунг, буде корисно дізнатися власникам найпопулярнішого Андроїд-смартфона. Для гаджетів бренду паролі на відкриття конкретних додатків не передбачені.
Samsung пропонує ексклюзивне рішення обмеження доступу - створити за допомогою налаштувань захищену папку і помістити в неї ярлики програм. Для цього:
відкрийте "Біометрія та безпека";
клікніть рядок "Папка Knox";
пропишіть ключ.
У папці можна зберігати програми, документи, фото, будь-яку інформацію. Не бійтеся пропустити важливе сповіщення та SMS-повідомлення, все під захистом.
Потрібно:
У пунктах налаштувань знайти "Додатки" і відкрити.
Запустити опцію "Захист додатків".
Визначити утиліту і прописати ключ.
У девайсах realme зробити пароль на додаток можна таким чином. Заходите в налаштування і шукаєте рядок Конфіденційність. Клікаєте по ньому, відкриється список опцій. Знайдіть у ньому Блокування застосунків і натисніть.
Далі все згідно зі спливаючою інструкцією.
Утиліти сторонніх блокіраторів Google Play пропонують безкоштовно.
Запустіть Маркетплейс.
Найнадійнішими вважаються:
AppLock;
Vault;
App Locker.
Розумна AppLock може приховати практично все в телефоні. Давайте спробуємо, використовуючи її, поставити пароль на інстаграм.
Спочатку завантажуємо і запускаємо.
З'явиться запит на введення пароля.
Вводимо і повторюємо запуск. Потім:
натискаємо плюс, значок інстаграм і знову плюс;
на дисплеї з'явиться запит доступу, підтверджуємо.
Після цього додаток без пароля не запуститься.
Якщо ви не хочете встановлювати додатки типу Google Family Link, Qustodio, використовуйте вбудовані функції. У налаштуваннях відкрийте Цифрове благополуччя, клікніть рядок Батьківський контроль.
Виконуйте команди і все вийде. Функція надає можливість:
контролювати ігри, групи в соціальних мережах, фільми на смартфоні дитини;
налаштовувати розклад, виключивши під час занять розважальні ресурси;
обмежувати час ігор.
Прямого методу немає, зате є кілька практичних лайфхаків:
Застосування AppLock або аналогічного ресурсу.
Шифрування Andrognito або AES Crypt.
Увімкнення захисту (Secure Folder у смартфонах Samsung).
Залучення файлових менеджерів (Solid Explorer або ES File Explorer).
Наприклад, з Google Play завантажте Solid Explorer і запустіть. У властивостях папки активуйте опцію захисту паролем, пропишіть його.
Виконавши ці нехитрі поради, ви зможете захистити себе і своїх близьких від багатьох непотрібних проблем. Залишилося розповісти що робити, якщо забув пароль від програми.
Рекомендуємо спробувати скинути його через пов'язаний акаунт Google або номер телефону. Можна також зробити скидання через режим відновлення.
Якщо розблокування не вдалося, скористайтеся програмами для відновлення пароля або зверніться до служби підтримки виробника.