odesadniprokharkivlvivzaporizhzhyapoltava
Citrus Logo Image

Бігові доріжки

Сортування

за популярністю

Фільтр

Фільтр
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Тип конструкції


Сфера використання


Максимальна вага користувача


Довжина бігового полотна

Здоровий спосіб життя — це модно. Але що робити, якщо часу на походи в спортзал немає? У цьому разі чудовим вибором стане нова бігова доріжка. Вона підходить для дому й може використовуватися в зручний час, дає змогу зберегти регулярність тренувань і позбутися зайвих калорій.

Переваги використання

Бігові доріжки представляють собою тренажер, розроблений для бігу та ходьби всередині приміщення. Користувачі вибирають цей спортивний інвентар із кількох причин:

  • Відсутність перешкод і нерівностей, що робить біг комфортнішим і безпечнішим для суглобів і м'язів. 
  • Кардіо-навантаження, які сприяють зміцненню серцево-судинної системи, поліпшенню витривалості та спалюванню калорій.
  • Плавна і пружна поверхня, яка імітує природні рухи під час бігу на вулиці.
  • Користувач легко контролює швидкість, нахил і тривалість тренування, що дає змогу адаптувати заняття фітнесом під свої індивідуальні потреби та цілі.

Деякі моделі бігових доріжок мають додаткові функції, що збільшують ефективність і різноманітність тренувань. Це може бути вбудована аудіосистема, вентилятор, сенсорні датчики пульсу, синхронізація з додатками тощо.

Бігова доріжка — яку вибрати?

Є кілька різновидів тренажерів для бігу:

  • Механічні або магнітні. Доріжка для бігу працює без використання електроніки. Користувач самостійно запускає рух бігового полотна, що робить тренажер доступнішим за вартістю. Однак вони зазвичай менш функціональні й не такі зручні у використанні, мають обмежений кут нахилу або його немає взагалі. Для його зміни потрібно припиняти тренування. Механічні моделі не підходять людям зі слабкими м'язами й тим, хто страждає на варикоз.
  • Електричні. Конструкції оснащені електромотором, який запускає і керує стрічкою. Вони доповнюються дисплеєм, забезпечують плавний і стабільний рух без ривків, а також дають змогу контролювати швидкість і нахил тренування. Доріжки мають більший розмір і коштують дорожче.

Тренажер бігова доріжка відрізняється за сферою використання:

  • Базові моделі призначені для новачків і охочих займатися вдома. Вони добре підходять для підтримання фігури і зміцнення м'язового корсета, можуть підтримувати низький або середній темп тренувань.
  • Професійні мають більше функцій, часто купуються в комерційних цілях, але багато хто замовляє їх для підвищення комфорту під час домашніх тренувань.

Також виробники пропонують напівпрофесійні моделі, які можуть встановлюватися як у квартирі, так і в невеликому спортивному залі. 

Габарити пристроїв

Для квартири купуються компактні або складні девайси. Довжина полотна на них варіюється в межах 110–150 см, а ширина становить 40–50 см. 

Для економії коштів вибирають тренажери з мінімальною кількістю програм і обмеженою потужністю. Під час вибору малогабаритного пристрою зверніть увагу, що вузьке полотно сковує рухи, а коротка стрічка незручна для людей зростом вище 180 см.

Хороший варіант — складні доріжки, що займають орієнтовно 0,2–0,5 м2 у складеному вигляді. Ціна на бігову доріжку такого типу починається від 26999 грн. Вони видають менше шуму, мобільні та складаються на 180°. У робочому стані пристрої мають висоту 140–150 см, ширину 50–75 см і глибину 125–130 см.

Бігові доріжки: які технічні характеристики важливі 

Під час вибору тренажера для дому, звертайте увагу на:

  • Вага користувача. Пристрої для дому витримують від 100 до 150 кг. Для забезпечення безпеки під час тренувань рекомендується обирати тренажер, здатний витримати вагу, що перевищує вашу власну.
  • Швидкість руху. Максимальна швидкість залежить від потужності двигуна. У документах параметр вказується в к.с. або у кВт. Виробники частіше дають пікову потужність, а не постійну, але орієнтуватися потрібно на другий варіант. Для будинку підходять моделі з мотором 1–1.5 к.с.
  • Довжина й ширина полотна. Що ширша стрічка, то зручніше користуватися тренажером. Для ходьби підходить полотно до 45 см, для легкого бігу — 45–50 см, для будь-якої інтенсивності та дистанцій — понад 50 см. Довжина визначається залежно від зросту. Доріжки до 20 см підходять для людей зростом до 180 см. Мінімум 130 см має бути довжина, якщо зріст варіюється в межах 180–200 см. Зріст понад 200 см означає, що довжина стрічки має бути від 150 см і більше.
  • Рівень шуму. Щоби займатися в зручний час, не заважаючи сусідам, вибирайте підлогові доріжки з рівнем шуму 60–65 Дб.
  • Кут нахилу. Від нього залежить ступінь навантаження на ноги, чим він вищий, тим більший тиск. Кут нахилу вимірюється у відсотках або градусах, де 0 градусів відповідає повністю горизонтальній поверхні, додатне значення вказує на біг під гору, а від'ємне — на спуск. 

Додатковий функціонал

Додаткові функції впливають на зручність експлуатації:

  • Амортизація — відповідає за пом'якшення навантаження і представляє собою деку у вигляді багатошарової плити, встановленої під біговим полотном. Її товщина має становити 1.5–2 см для бігу і 2–2.5 см — для бігу й ходьби.
  • Регулювання швидкості. Електричні моделі мають кілька режимів, де 2 км/год — це прогулянка в легкому ритмі, 4 км/год — енергійна ходьба, 6 км/год — швидкий крок. Значення від 6 до 12 км/год — це біг. Інтелектуальне управління налаштовує швидкість автоматично, спираючись на положення стопи та частоту кроку. 
  • Управління. Буває ручним або з допомогою сенсорного РК-дисплея, кнопок пульта або програми на смартфоні. В останньому випадку з'єднання тренажера з телефоном відбувається через підключення блютуз.
  • Режими. Сучасні тренажери можуть сприяти опрацюванню дихальної системи, мати кілька режимів інтервальних тренувань, налаштування аеробних занять, створювати індивідуальні програми з урахуванням індивідуальних норм і навантажень.
  • Вимірювання. На дисплеї можуть відображатися пройдена відстань, частота пульсу, витрачена кількість Ккал. Вбудований кардіодатчик відображає кількість ударів серця.

Хорошим вибором стане доріжка, що працює як у режимі ходьби, так і бігу. У таких тренажерів конструкція без поручнів перетворюється на компактну доріжку для ходьби. Вони можуть бути оснащені системою гальмування, роз'ємом для навушників, всілякими аксесуарами, наприклад, підстаканником. 

Багатьох цікавить, скільки коштує бігова доріжка? Її вартість залежить від низки чинників, зокрема від кількості встановлених програм і додаткових функцій.

Де купити бігову доріжку для домашнього використання?

Інтернет-магазин «Цитрус» спеціалізується на продажу товарів для краси та здоров'я понад 20 років. У каталозі представлена продукція бренду Kingsmith, який у 2018 році винайшов бігову доріжку для ходьби. 

Тренажери виробника експортуються в 57 країн світу й користуються попитом серед тих, хто не хоче відвідувати фітнес-клуб і вважає за краще займатися спортом вдома. 

У нас ви можете вигідно купити бігову доріжку, використовуючи акції та програму лояльності. Переваги замовлення спорт техніки в Цитрусі:

  • Широкий асортимент тренажерів із можливістю фільтрації за параметрами.
  • Гарантія від виробника, сервісне обслуговування та ремонт.
  • Оплата готівкою, післяплатою, карткою онлайн або під час отримання.
  • Кредит і розстрочка для поділу вартості на частини.
  • Бонусна програма «Плюшки» з кешбеком 1–4% від ціни, персональними знижками й купонами.

Доставка товарів в Україні здійснюється Новою Поштою, також можливий самовивіз у Києві та інших містах, де є наші офлайн магазини.

Детальний опис і характеристики, фото товару на нашому сайті, відгуки людей, які вже купили бігову доріжку в Києві — усе це допомагає зробити усвідомлений вибір.

Популярні відгуки

Product Image

Бігова доріжка Kingsmith Walkingpad&Treadmill R2 Black

26 999

Comment User Avatar

Гавриленко Оксана

Досвід використання:Купила доріжку ще в травні, використовую майже кожен день, але тільки для ходьби, не бігаю. Вага її дуже велика, але є колеса і можна ставити туди куди потрібно. Шов посередині відчувається , але звикаєш. Ключ безпеки через пару місяців почав відходити, стараюсь якось регулювати, бо доріжка може виключатися посеред тренування. Поки не думаю вирішувати це питання, бо це трапляється не часто. Витягую і вставляю знову і вона працює. Може від вібрацій контакти відходять, не можу знати. Додаток працює справно, показує всі дані. В цілому доріжка зручна, взимку те, що треба для тренувань на кожен день.

Плюси:Зручна, є додаток

Мінуси:Відходить замок

Докладніше

Ціни на Бігові доріжки

Бігові доріжкиЦіна
Бігова доріжка Kingsmith Walkingpad & Treadmill R1 Pro Silver22 999 грн
Бігова доріжка KingSmith Treadmill K15 Silver grey24 999 грн
Бігова доріжка Kingsmith Walkingpad&Treadmill R2 Black26 999 грн
Доріжка для ходьби Kingsmith WalkingPad С2 Blue16 999 грн
Доріжка для ходьби Kingsmith WalkingPad С2 Black16 999 грн

Найпопулярніші запити в категорії Бігові доріжки

Питання, які часто задають про Бігові доріжки

💸Скільки коштують Бігові доріжки?

🛒Які Бігові доріжки краще купити в 2024 році?

🔥Які Бігові доріжки найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?