за популярністю
Ціна
Бренд
Тип блендера
Потужність
Насадки
Колір
Об'єм основної чаші
Показати ще 47 товарів
Блендер — техніка для кухні, здатна подрібнювати, збивати, змішувати продукти. Вона може замінити кавомолку, міксер, а деякі моделі — навіть кухонний комбайн. Використовуючи додаткові насадки, можна перетирати продукти в пюре, нарізати овочі, фрукти скибочками, кубиками різного розміру, замішувати тісто й навіть відкачати з контейнера, у якому зберігаються харчові продукти, повітря. Можливості пристроїв залежать від типу, моделі та бренду-виробника.
Перш ніж замовити блендер для кухні, треба визначитися, який варіант вам найбільше підходить.
Найбільш популярні моделі, в яких можна перетирати м'ясо у фарш, готувати супи-пюре, смузі, коктейлі та інші страви. Завантаживши продукти в чашу, досить закрити кришку, натиснути кнопку, і стаціонарний блендер сам впорається з поставленим завданням.
Залежно від розмірів чаші, можна готувати відразу кілька порцій. Деякі моделі блендерів для смузі доповнені невеликою склянкою.
Підходять для перетирання в пюре відварених овочів, м'яса, риби та інших м'яких продуктів, збивання кремів, соусів. Використовуються для приготування страв дитячого харчування.
На відміну від стаціонарних моделей, заглибні блендери тихіші в роботі, але менш потужні, підходять для обробки невеликого обсягу продуктів. Деякі моделі комплектуються чашею. Якщо її немає, можна використовувати кухоль, каструлю або інший посуд. Під час роботи приладу ручку треба завжди тримати в руці.
Вузькоспеціалізовані моделі підходять тільки для приготування смузі, коктейлів, спортивних напоїв. Зовні фітнес-блендери нагадують стаціонарні прилади. Відмінність - знімна пляшка з кришкою замість чаші.
Корисна техніка для людей, які не встигають вдома поснідати. Свіжоприготовану суміш у пляшці можна брати з собою на тренування, прогулянку, в дорогу. Займають мало місця в шафі, сумці.
Чоппери можуть робити те, на що не здатні інші подрібнювачі. Тонко заточені ножі швидко впораються з нарізкою м'яса, овочів і фруктів, приготуванням пюре, фаршу. Блендер-чоппер (блендер подрібнювач) дає змогу дробити горіхи, кавові зерна, лід, змішувати продукти в однорідну масу.
Купити блендер в Україні можна таких брендів:
Вартість блендера залежить від візуальної складової, матеріалу, потужності, продуктивності, набору доступних функцій, кількості насадок.
Щоб придбати блендер, який відповідає вашим потребам, звертайте увагу на такі критерії:
У «Цитрусі» представлені прилади в різній стилістиці, формі, забарвленні, що дає змогу купити блендер для дому, який гармонійно поєднується з іншою кухонною технікою. Водночас важливо, щоби техніка була зручною в роботі. Добре, якщо пристроями підтримуються такі технології:
Електроблендер може мати LED-дисплей/підсвітку, підставку, таймер.
Універсальний прилад для обробки продуктів представлений в інтернет магазині Цитрус великим асортиментом моделей. У каталозі можна ознайомитися з характеристиками різних видів техніки, ціною і вибрати відповідний для себе варіант або в подарунок.
Цитрус — магазин вигідних покупок. Кожен покупець електроніки та побутової техніки автоматично отримує на бонусний рахунок кешбек 1%. Зробивши впродовж року покупки на суму від 100 тис. грн, клієнт набуває статусу «гурман» і збільшений до 4% розмір кешбеку. Накопиченими бонусами можна оплатити до 50% вартості нових покупок.
Блендери | Ціна |
Блендер занурювальний TEFAL HB943838 INFINY FORCE 3 в 1 | 2 199 грн |
Занурювальний блендер Braun MultiQuick 2 MQ 20236 M WH | 1 899 грн |
Блендер Tefal HB65LD38 Quickchef 8 in 1 | 3 499 грн |
Ручний блендер PHILIPS HR2683/00 | 2 199 грн |
Блендер TEFAL BL871D31 | 4 499 грн |
Блендер-суповарка AENO TB3
4 199₴
Анна
Досвід використання:купила такий блендер суповарку бо маю маленьку донечку, це такий крутий винахід для мами, адже він і варить і тут же взбити можна, і ще є відкладений старт, тобто поки моя малеча спить я можу всі продукти закинути туди, а готувати почне коли мені потрібно
Плюси: є відкладений старт
Мінуси:немає