за популярністю
Ціна
Бренд
Тип консолі
Об'єм вбудованої пам'яті
Кількість контролерів в комплекті
Ігри в комплекті
Максимальна роздільна здатність
Виробник процесора
Кількість ядер
Об'єм оперативної пам'яті
Сумісність
Накопичувач інформації
Незважаючи на велику кількість захопливих PC-ігор, неабиякий відсоток ігрового співтовариства вважає за краще використовувати спеціалізовані платформи для розваг, що пропонують широкі геймінгові можливості, передові технології та оптимізовані пристрої управління.
Найвідомішими брендами ігрових приставок, що здобули популярність у всьому світі, є:
Xbox;
PlayStation;
Nintendo.
Ці виробники суттєво вплинули на ігрову культуру, випустивши кілька поколінь культових ігрових приставок, геймпадів і консольних ігор.
Також на ринку присутні раритетні рішення від Retro Genesis з візуальним оформленням у стилістиці 1990-х років. Вони підходять для ігор у жанрі Arkade. Є низка причин, які зумовлюють особливе становище цих девайсів у геймінговій індустрії та кіберспорті.
Сучасні моделі ігрових консолей оснащені потужними комплектуючими, що забезпечують точність зображення у відеоіграх топового рівня. Процесор, на базі якого працює ігрова консоль, демонструє високу продуктивність і помірне споживання енергії. Характеристики оперативної пам'яті на борту гарантують швидкість графіки та плавність анімацій, а обсяг вбудованої пам'яті дає можливість завантажувати на накопичувач масивний ігровий софт.
На відміну від ПК і ноутбуків, ігрова приставка дає змогу насолоджуватися захопливою грою без багів і зависань. Незважаючи на те що консолі коштують недешево, завдяки відсутності необхідності регулярно витрачатися на апгрейд «заліза» приставка цілком виправдовує свою вартість.
В апаратну конфігурацію просунутих платформ також входять привід для CD/DVD і кардрідер. В асортименті провідних виробників представлені стаціонарні та портативні варіації ігрових приставок.
У портативних платформах є власний дисплей, завдяки цій особливості їх не обов'язково підключати до док-станції і телевізора. Вони відрізняються оригінальним дизайном і доступні в декількох колірних рішеннях. Стаціонарна ігрова приставка підтримує поширені формати зображення HDR і 4К.
Ігрова консоль пропонує великий вибір аксесуарів для гнучкого управління процесом підкорення віртуальних світів. У комплектацію можуть входити джойстики різної конфігурації та інші різновиди контролерів: знімні геймпади типу Joy-con, кермо з педалями для гоночних симуляторів.
Особливої популярності набула віртуальна реальність. Авторитетні бренди пропонують спеціальні системи (шоломи з окулярами), до яких підключається ігрова приставка. Вони дають змогу повноцінно зануритися в ігровий процес.
Ігрові контролери можуть поставлятися в комплекті з приставкою або купуються окремо. Одним із провідних виробників геймерських аксесуарів є бренд Logitech. XOKO випускають надійні зручні тримачі для мобільних гейм-гаджетів і консолей.
Чимала кількість комп'ютерних ігор розроблені виключно для ігрових станцій і недоступні для ПК. Переважно це вимогливі до ресурсів обладнання ігри класу ААА з вражаючою графікою.
Наприклад, легендарні Spider-Man і Uncharted 4 для PlayStation або епічні Super Mario Odyssey, The Legend of Zelda: Breath of the Wild і Xenoblade Chronicles для Nintendo Switch. Присутні також кросплатформні проєкти розробників, такі як Red Dead Redemption 2, доступні для власників Xbox One і PS4.
Гравці, які оформили платну підписку на сервіси франшизи, отримують право брати участь у геймерських турнірах, а також доступ до онлайн-ігор, оновлень, трейлерів майбутніх релізів, ексклюзивних подкастів та іншого корисного контенту.
Ігрова приставка дає змогу користувачам грати в мультиплеєрні ігри, перебуваючи в одному приміщенні з партнерами. Це сприяє створенню позитивної атмосфери та зближує людей.
Щоби почати спільну гру з друзями або членами сім'ї потрібно під'єднати до платформи одразу кілька контролерів. На відміну від багатокористувацького геймінгу на ПК, ігрова консоль для колективної гри не вимагає придбання та встановлення мережевого обладнання.
Здебільшого сучасні версії консолей мають вбудовані жорсткі диски, пристрої для читання носіїв Blu-Ray, а також USB-порт і порт AUX для під'єднання сторонніх ґаджетів і аксесуарів.
Дротове підключення виконується з використанням роз'єму Ethernet. Підтримуються популярні інтерфейси бездротової передачі даних Bluetooth і Wi-Fi.
Завдяки наявності виходу HDMI консоль може підключатися до телевізорів і моніторів. Ігрова приставка з підтриманням мережевих форматів дає можливість проводити стріми в процесі гри.
Купити ігрову приставку в Києві за доступною ціною можна в інтернет-магазині Цитрус. Покупцям пропонується офіційна гарантія виробника й можливість оформити розстрочку.
У каталозі представлено моделі ігрових приставок для різного бюджету й геймерських уподобань. Швидко замовити техніку в Україні можна, заповнивши форму онлайн.
Доступна доставка ігрового обладнання в усіх регіонах, крім окупованих територій. Компанія-продавець пропонує бонуси для клієнтів. За бажання можна ознайомитися з відгуками на сторінці товару.
Ігрові приставки | Ціна |
Пристрій для дистанційної гри PlayStation Portal | 9 999 грн |
Ігрова консоль Nintendo Switch OLED Model (White set) | 19 999 грн |
Ігрова консоль Nintendo Switch Neon (Blue/Red) | 14 999 грн |
Ігрова консоль 2Е 16bit HDMI (2 бездротові геймпади, 913 ігор) 2E16BHDWS913 | 1 399 грн |
Ігрова консоль 2Е 8 Bit Junior (300 ігор, 2 провідні джойстики, AV кабель) 2E8BAVWD288 | 999 грн |
Ігрова консоль Lenovo Legion Go 8APU1 1TB (83E1004CRA)
33 333₴
Анонімний користувач
Досвід використання:купували сину на подарунок , в цілому задоволений прийшлось налаштовувати під себе довше , особливо звук але в цілому більше плюсів , чим мінусвів екраном та роботою задоволений памяті вистачає ,все таки взяли вже на перспективу
Плюси:память , система охолодження
Мінуси:робота від аккумулятора