за популярністю
Ціна
Бренд
Тип
Тип акумулятора
Ємність
Підходить для заряджання
Функція швидкої зарядки
Дисплей
Функції
Вхідні інтерфейси
Вихідні інтерфейси
Вихідна напруга
Максимальна вихідна потужність
Колір корпусу
Показати ще 22 товари
Повербанки — компактні модулі для поповнення заряду в мобільних девайсах і електроприладах там, де відсутня стаціонарна електромережа. Перші зразки подібних пристроїв призначалися для альпіністів і полярників, яким доводилося тривалий час перебувати далеко від цивілізації.
Сьогодні повербанк використовується широким колом користувачів у домашніх умовах, на роботі, дачі, у туристичних походах і поїздках.
Основними перевагами цих пристроїв вважаються — практичність, компактність, економічність, зручність використання, стильний дизайн і тривалий термін експлуатації. Вони підходять для підзарядки батареї телефонів, планшетів, макбуків, ноутбуків, wifi роутерів, навушників, плеєрів та інших девайсів. Найкращими виробниками повербанків є: Baseus, SiliconPower, Proove, ColorWay, Choetech, Lenovo, HUION, Xiaomi. У їхніх каталогах регулярно з'являються новинки з поліпшеними характеристиками. Крім якості збірки, під час вибору моделі також потрібно враховувати низку ключових параметрів.
Від ємності зовнішнього акумулятора залежить кількість зарядних циклів, які забезпечує Power Bank на одному заряді. Умовно можна виділити три категорії компактних ПЗП:
Від цього параметра головним чином залежить швидкість заряджання. Потужність вимірюється у Ватах (індекс Вт або W), найчастіше вказується на корпусі повербанка або в технічній документації. Перед покупкою переконайтеся, що показник потужності Power Bank не менший, ніж у пристроїв, що підключаються для зарядки.
В іншому разі процес відновлення заряду відбуватиметься дуже повільно. Зарядні блоки невеликої потужності (20–45 Вт) підійдуть для заряджання невеликих гаджетів — смартфонів, розумних годинників, планшетів, навушників. Для ноутбуків та інших потужних пристроїв потрібна портативна батарея потужністю щонайменше 50 W.
Ця характеристика також впливає на швидкість підзарядки. Здебільшого вольтаж представлених на ринку моделей у діапазоні від 5 до 10 вольт. Просунуті моделі з напругою на виході 15–20 В дають змогу повністю зарядити ноутбук за півтори-дві години. Бюджетні моделі на 5–7 В здатні зарядити акумулятор смартфона до 100% за 80–100 хвилин.
Цей параметр, що впливає на номінальну потужність зарядних пристроїв, вимірюється в амперах (індекс А). Бажано, щоби Power Bank мав силу струму на виході щонайменше вдвічі більшу, ніж у девайсів, що заряджаються. Це робить його більш ефективним.
У сучасних зарядних модулях типу повербанк встановлено батареї одного з двох різновидів:
Через те, що є ризик вибуху або загоряння під впливом прямих сонячних променів та інших зовнішніх чинників, настійно рекомендується вибирати Power Bank з АКБ від перевірених виробників. Вони відповідають актуальним міжнародним стандартам і проходять випробування на предмет безпеки.
Від кількості та типу роз'ємів залежить спектр сумісних девайсів, а також їхня кількість, яку можна підключити для одночасної зарядки. Універсальний повербанк повинен мати порти:
Сучасний повербанк може мати корпус, виконаний з:
Здебільшого моделі ПЗП від топових брендів мають візуально привабливий дизайн. Якщо Power Bank занадто легкий, це означає, що в ньому встановлений акумулятор меншої ємності, якої може бути недостатньо для заряджання потужніших, ніж смартфони, пристроїв. Варто зазначити, що ємність впливає головним чином на вагу, а не на розміри зарядного блока.
Сучасний повербанк має бути оснащений набором додаткових можливостей і функцій:
Відразу після придбання зарядного модуля типу Power Bank потрібно виконати низку нескладних дій:
Здебільшого в моделей зі світлодіодними індикаторами під час заряджання один із них світиться і гасне після завершення процесу. Додаткові індикатори найчастіше використовуються для інформування про під'єднані девайси і про помилки.
Для того, щоби повербанк працював без збоїв кілька років, треба дотримуватися низки порад щодо використання:
Купити портативні зарядні пристрої в Україні можна в інтернет-супермаркеті електроніки та побутової техніки Цитрус. Ми продаємо виключно оригінали товарів з офіційною гарантією бренду виробника. Наші покупці отримують такі переваги:
Наші кваліфіковані менеджери завжди готові надати консультацію щодо вибору моделі та умов продажу в онлайн-чаті або телефоном.
Повербанки | Ціна |
Портативна батарея SiliconPower QS28 20000mAh PD+QC3.0 18W (Black) SP20KMAPBKQS280K | 1 299 грн |
Портативна батарея SiliconPower QP77 10000mAh PD+QC3.0 18W (Grаy) SP10KMAPBKQP770G | 799 грн |
Портативна батарея SiliconPower QS15 20000mAh PD+QC3.0 18W (Black) SP20KMAPBKQS150K | 1 299 грн |
Порт. ЗП SiliconPower QX55 30 000mAh PD+QC3.0, VOOC+SC 22,5W (Black) SP30KMAPBKQX550K | 1 999 грн |
Портативна батарея Xiaomi 10 000mAh v3 Ultra Compact 22.5W (Black) | 999 грн |
Порт.ЗП Proove Giant 40000mAh 100W чорний
3 299₴
Грох Александр Анатольевич
Досвід використання:классная батарея
Плюси:хорошо держит заряд, мала расход батареи для заряда смартфона
Мінуси:нету