за популярністю
Ціна
Бренд
Тип
Ємність батареї
Індикація
Функція швидкого заряджання
Захист від
Функції
Вхідні інтерфейси
Вихідні інтерфейси
Показати ще 44 товари
Портативна зарядна станція – спеціальне обладнання для забезпечення резервним живленням приладів та електроінструментів за умов відсутності можливості під'єднати їх до мережі. В умовах частих перебоїв з електрикою в Україні переносні електростанції користуються підвищеним попитом.
Зарядна станція для акумуляторів має такі переваги:
портативність і мобільність;
достатню потужність;
надійний захист від напруги;
різноманітність способів зарядки та інтерфейсів підключення;
екологічність та енергонезалежність.
Портативна зарядна станція може заряджатися від електромережі, бензинового або дизельного генератора, автомобільного прикурювача і сонячних панелей (завдяки наявності фотоелектричних модулів). Така особливість позбавляє від витрат на паливо і виключає шкідливий вплив на екологію.
Ємності вбудованого акумулятора вистачає для заряджання мобільних гаджетів, ноутбуків, смартфонів, планшетів, плеєрів та інших девайсів, а також більшості побутових приладів (крім найпотужніших). Це робить переносну зарядну станцію універсальним рішенням для квартири та поїздок на природу.
Здебільшого корпус ПЗС виготовлений з посиленого пластику і має прямокутну форму з округленими кутами. У конструкції є ручки для зручності перенесення. На гранях боксу розташовані розетки (12, 24 і 220 В), а також роз'єми USB та інших типів для підзарядки електричних пристроїв.
Порти і розетки оснащені системою захисту від вологи і пилу. Використання девайсів цієї категорії не вимагає спеціальних знань і навичок, досить підключити електроприлад у відповідний роз'єм. Якщо вам потрібне надійне резервне джерело електроживлення, оптимальним рішенням буде купити зарядну станцію.
Ключовими параметрами вважаються вихідна потужність, а також ємність вбудованої батареї. Від них безпосередньо залежать кількість пристроїв, що одночасно підключаються для зарядки, і час автономної роботи портативної зарядної станції.
Моделі з ємністю акумулятора до 1000 Ват-годин (споживана потужність – 1300-1500 Вт) дають змогу швидко зарядити і забезпечити електрикою такі аксесуари, як смартфон, розумний годинник, ноутбук, світлодіодний світильник, а також окремі побутові прилади (пилосос, міксер, кавомолка). Така зарядна станція для дому буде оптимальним варіантом.
Для забезпечення живленням потужніших пристроїв побутового призначення, таких як фен, праска, електроплита або чайник знадобиться зарядна станція з акумулятором потужністю від 1000 до 1600 Вт-год. Такий показник номінальної потужності також підійде для підключення різних видів електроінструменту.
Портативні зарядні станції високої потужності (від 2000 Ват-годин) дають змогу користувачам виконувати більше зарядних циклів малопотужних ґаджетів (планшет, ноутбук) і підключати велику побутову техніку (холодильники, пральні машини, електрокотли). Фактично така ПЗС стане повноцінною (безпечною і безшумною) альтернативою генератору.
Поширені батареї типу NMC і Li-ion пропонують від 700-900 зарядних циклів. Рідкісніший (і дорожчий) варіант – акумулятор LiFePO4 може забезпечити понад 2500 циклів заряджання/розряджання і розрахований на термін експлуатації не менше 10 років.
На ринку є особливі моделі, з можливістю підключення додаткової батареї. Це збільшує ресурс потужності зарядної станції, що стане в нагоді в умовах відключення електропостачання на тривалий період часу.
У конфігурації просунутих моделей ПЗС можуть бути роз'єми таких типів:
USB Type C і Type A (для більшості смартфонів, планшетів, смарт-девайсів);
Lightning (для підключення техніки Apple);
XT60 (порт для зарядки електротранспорту);
DC (для живлення слабким постійним струмом окремих моделей ноутбуків, моніторів і фотокамер);
роз'єми для під'єднання автомобільної техніки (навігаторів, компресорів, реєстраторів);
розетка 220 В;
вхідний порт для заряджання станції.
Функція автозарядки спрощує використання і дає змогу підтримувати оптимальний рівень заряду за доступності під'єднання до мережі або живлення від сонячної батареї. Наявність LED-екрану дає можливість відстежувати кількість і типи підключених пристроїв, контролювати процедуру зарядки.
У деяких зарядних станціях реалізовано можливість керування зі смартфона, що особливо зручно, якщо в портативному повербанку відсутній власний дисплей.
На екрані телефону користувача може відображатися інформація про під'єднані прилади та стан заряду. За необхідності можна зупинити процес заряджання, перебуваючи на відстані в кілька метрів від зарядного пристрою.
Купити зарядну станцію за вигідною ціною в Києві можна в інтернет-магазині електроніки Цитрус. У каталозі доступний широкий модельний ряд приладів від перевірених виробників.
На сторінках товарів потенційний покупець може ознайомитися з докладним описом і технічними характеристиками, а також почитати відгуки реальних користувачів.
Клієнтам періодично пропонуються вигідні бонуси та знижки. Реалізовано можливість оформити замовлення онлайн з доставкою в регіони і вибрати зручний спосіб оплати. Якщо бюджет не дозволяє заплатити всю вартість одразу, придбайте побутову техніку в розстрочку на прийнятних умовах, з гарантією від виробника.
Зарядні станції | Ціна |
Зарядна станцiя EcoFlow RIVER 2 | 12 999 грн |
Зарядна станцiя EcoFlow RIVER 2 PRO | 26 999 грн |
Зарядна станцiя Jackery Explorer 1000 Pro (1002 Вт*год/1000 Вт) | 33 999 грн |
Зарядна станцiя EcoFlow DELTA Pro 3 (4096 Вт*г/4000 Вт) | 143 999 грн |
Зарядна станцiя Jackery Explorer 1000 Plus (1264.64 Вт*год/2000 Вт) | 49 999 грн |
Додаткова батарея EcoFLow DELTA Pro Extra Battery DELTAProEB-US
95 999₴
Тетяна Миколаївна Черненко
Досвід використання:Дуже зручна у використанні.
Плюси:Плюсів дуже багато
Мінуси:Не виявлено