odesadniprokharkivlvivzaporizhzhyapoltava
Citrus Logo Image

Сковорідки

Сортування

за популярністю

Фільтр

Фільтр
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Матеріал корпусу


Внутрішнє покриття


Антипригарне покриття


Діаметр


Кришка


Можливість миття в посудомийній машині


Матеріал ручки


Матеріал кришки


Товщина дна


Висота


Кількість предметів


Колір внутрішнього покриття


1
23
...
9

Якісна і правильно обрана сковорода полегшує процес підсмажування, тушкування, розігрівання, запікання їжі, дає змогу розкрити всю глибину смаку страв. Деякі моделі мають рифлене дно, індикатор нагріву, носик для зливу, ручку, що не нагрівається, з отвором для підвісу.

Наявність антипригарного покриття запобігає пригорянню і прилипанню продуктів, що значно спрощує процес готування та очищення посуду, забезпечує ідеальне просмажування без олії.

Яка сковорода краща

Кожен різновид посуду має свої характеристики, призначення.

Особливості використання

Кожен прилад підходить для вирішення певних кулінарних завдань. Найпоширеніші типи сковорідок:

  • Універсальна. Класичний варіант, який використовується для обсмажування, тушкування, приготування яєчні, млинців.
  • Сотейник. Симбіоз сковороди та каструлі. Має глибокий і широкий корпус, одну або дві ручки. Дає змогу смажити та тушкувати продукти.
  • Для млинців. Ідеальний варіант для смаження омлету, оладок, панкейків та інших делікатних страв.
  • Вок. Глибока сковорідка з округлим дном використовується для швидкого обсмажування і тушкування продуктів при високій температурі. Прилад незамінний для приготування китайських та азіатських страв.

В ідеалі, на кухні має бути комплект, що складається з моделей різного радіусу і призначення. До зазначених варіантів можна додати також сковороду-гриль, що дає змогу готувати ароматне м'ясо й овочі, як на барбекю.

Тип матеріалу

Під час виробництва сковороди можуть бути використані різні матеріали:

  • Чавун — класичний вибір, що забезпечує рівномірне нагрівання і відмінну тепловіддачу. Міцна конструкція посуду дає змогу зберігати температуру й надає стравам хрусткої скоринки. Із зовнішнього боку сковорідка може бути покрита емаллю будь-якого кольору.
  • Алюміній — має легку вагу, швидко нагрівається, що робить посуд незамінним для швидкого приготування продуктів. Виріб коштує порівняно дешево, потребує постійного контролю з боку кухаря.
  • Кераміка — гладка поверхня та антипригарні властивості роблять сковороду ідеальним вибором для приготування здорових страв.
  • Нержавіюча сталь — гарантує довговічність і простоту в догляді, може використовуватися для широкого спектра кулінарних завдань.

У продажу представлені також сковорідки з мармуровим, титановим, гранітним і алмазним покриттям. Нанокомпозитні матеріали роблять прилади найнадійнішими та найдорожчими.

Сумісність із побутовими приладами

Для газової плити підходить більшість моделей посуду. Головне, щоб уникнути пригорання, товщина дна має бути мінімум 5 мм. Електричні плити вимагають використання приладів із рівним дном. Для приготування продуктів на індукційній плиті потрібно купити сковорідку з феромагнітним дном або перевірити, чи притягується магніт до наявних у будинку моделей. Для застосування в духовці підійде тільки виріб зі знімною ручкою.

Розмір і форма

Вибір правильної сковороди для дому та для професійного кухаря важливий, оскільки це безпосередньо впливає на зручність експлуатації. Визначаючись із розміром і формою, треба звертати увагу на діаметр посуду. Для сім'ї із 4–5 осіб рекомендується замовити сковорідку з діаметром 26 см або 28 см. Важливо також враховувати глибину. Оптимальний варіант — 5–7 см.

Форма сковороди також відіграє роль:

  • Кругла — універсальна і зручна для приготування млинців, омлетів і яєчні, забезпечує акуратну форму й рівномірний розподіл інгредієнтів.
  • Квадратна — підходить для стейків, біфштексів, приготування овочевих рагу, випікання піци, фокачча. Ребристе дно сковороди залишає на м'ясі характерний малюнок.

Сковорідка якого виробника варта уваги?

Коли справа доходить до вибору якісної сковороди, варто звертати увагу на продукцію таких брендів:

  • Tefal — відомий інноваційними антипригарними покриттями. Пропонує посуд, який забезпечує рівномірний розподіл тепла і простоту в догляді.
  • De Buyer — компанія з Франції, яка славиться професійними сковородами з вуглецевої сталі, ідеальними для збереження смаку й текстури продуктів.
  • Ardesto і MasterPro — українські виробники, які завоювали довіру споживачів завдяки гарному співвідношенню ціни та якості продукції.
  • KitchenAid — відомий виробник сковорідок, що поєднують у собі стиль і функціональність.
  • Kela, Swiss Diamond і Bergner — пропонують продукцію для тих, хто шукає більш бюджетні варіанти. Бренди виробляють надійні сковороди за доступними цінами, без шкоди якості.
  • TVS — виробник, що пропонує преміальні прилади WOK для поціновувачів якісного посуду та професіоналів. Вартість таких сковорідок відповідає їхнім характеристикам.

Які сковорідки можна купити в Цитрусі?

На сайті інтернет-магазину Цитрус можна вибрати маленьку сковорідку або великого діаметру, зокрема з кришкою, під будь-який бюджет. Під фото товару вказано, скільки коштує посуд. Ціна на сковороду залежить від її характеристик, бренду.

В асортименті представлені універсальні моделі для млинців, сотейники, вок, гриль. Залишивши заявку на сайті або звернувшись до менеджерів телефоном, можна купити недорого набір сковорідок різного розміру з гарантією.

Доставка замовлення в Україні здійснюється Новою поштою. Оплатити покупку можна карткою або вибрати післяплату. Якщо у вашому місті є стаціонарні магазини Цитрус, забрати сковороду просто самовивозом і оплатити її вартість готівкою.

Любите вигідні покупки? Перш, ніж купити сковороду в Києві, встановіть на телефон додаток «Цитрус» і відразу ж отримайте на бонусний рахунок 100 грн. Бонуси будуть накопичуватися на ньому й після кожної оплати товару (1% від суми або 4% — для постійних клієнтів, які зробили за рік замовлення на суму від 100 тис. грн).

Кешбек активується на 15-ий день після покупки й діє впродовж 365 днів. Використовувати його можна для оплати практично всіх товарів, але не понад 50% від суми замовлення.

Ціни на Сковорідки

СковорідкиЦіна
Сковорода Mini Ardesto Gemini Gourmet, 16 см (AR1916MG)289 грн
Сковорода для млинців Mini Ardesto Gemini Gourmet 18 см (AR1918GP)329 грн
Сковорода Mini Ardesto Gemini Gourmet, 18 см (AR1918MG)355 грн
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 24 см (AR1924CGP)419 грн
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Spoleto 20 см (AR1920GB)429 грн

Питання, які часто задають про Сковорідки

💸Скільки коштують Сковорідки?

🛒Які Сковорідки краще купити в 2024 році?

🔥Які Сковорідки найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?