за популярністю
4К UHD (3840 x 2160)
Ціна
Бренд
Діагональ
Роздільна здатність
Призначення
Тип підсвічування
Smart TV
Операційна система
Підтримка Wi-Fi
Частота розгортки
Показати ще 47 товарів
Чітка картинка на великому моніторі. Надреалістична деталізація. Живий контраст кольорів. Телевізор 4К – це новий рівень відчуттів від перегляду й ігор.
На момент появи роздільність 4K отримала найбільш значний відрив від попередника. І відповідну назву – ультра висока роздільна здатність. Скорочено UHD – від Ultra High Definition. Щільність розміщення пікселів майже в 4 рази більша, ніж у Full HD. Різниця між двома моніторами очевидна з першого погляду.
Під UHD мається на увазі співвідношення сторін 3840х2160. Але сам формат 4К ТБ має й інші варіації:
повноформатний – 4096х3072;
стандартний – 3656х2664;
професійний – 4096х2160;
широкоформатний – 4096х1716.
Особливості, які мають усі моделі цього типу:
роздільність 3840х2160;
стандартне співвідношення сторін 16:9;
кут огляду – від 170 до 178 градусів.
Купити 4К телевізор в Україні можна навіть у середній ціновій категорії. Але здебільшого моделі належать до преміального сегменту. І мають низку відповідних переваг:
Зображення з високою деталізацією.
Підтримання технологій для поліпшення зображення з Фул ХД до 4К.
Потужний процесор для покадрової оптимізації зображення.
Кращі матриці. Деякі вміють адаптувати яскравість і контраст під освітлення.
Швидкість перемикання кадрів 60 або 120 Гц. Динамічні сцени виходять чіткими і плавними. Є моделі з показником 240 Гц. Вони ще краще підходять для ігор і перегляду спортивних передач.
Можна ставити екран навіть на близьку відстань. Пікселі не будуть проглядатися і псувати враження.
Телевізор 4К – це завжди великий екран. Виробники не випускають компактні моделі з таким розширенням. Мінімальний розмір – 42 дюйми. Великим попитом користуються девайси 50-65 дюймів. Для просторих приміщень і домашніх кінотеатрів є девайси від 70 дюймів.
Незалежно від розміру, якість картинки зберігається високою. Якщо екран дуже великий, значить, у пристрою є технологія для покращення зображення.
Для цієї роздільності можна зменшити рекомендовану відстань до точки перегляду. І ставити ТБ на відстані, що дорівнює 1,5 його діагоналі. Наприклад, девайс із діагоналлю 55 дюймів може стояти за два метри від дивану.
Завдяки високій деталізації такі пристрої ідеально підійдуть для перегляду:
пригодницьких і екшн-фільмів, бойовиків (з великою кількістю динамічних сцен);
передач про космос, природу, підводний світ (картинка буде максимально реалістичною й об'ємною).
Інші типи контенту теж подарують яскраві враження.
Здебільшого телеканали створюють контент під UHD. Стримінгові сервіси Netflix, Sweet TV, Prime Video, Megogo активно переходять на цей формат.
В аматорських камерах і смартфонах давно з'явилася можливість знімати відео в ультра якості. А отже, для YouTube така роздільність – теж норма.
Для любителів ігор теж є чудова новина. Це найкраща роздільність для підключення приставок. Нові консолі підтримують формат і випускають ігри саме в 4K. Гра перейде на новий рівень. Буде максимально яскравою, красивою й реалістичною.
Найчастіше покупці вибирають моделі від наступних брендів.
Один із лідерів ніші преміальних пристроїв. Техніка Samsung славиться якістю й довгою службою. ТБ випускаються на двох типах підсвічування:
LED. Це рідкокристалічні екрани зі світлодіодним підсвічуванням. У них пікселі інтегровані в ЖК-панель, через яку пропускається світло. Дисплеї, виконані за цією технологією, контрастні та яскраві. Але в них неможливо реалізувати справжній чорний колір. Використовуються й іншими виробниками для моделей різних класів.
QLED. Ця технологія є тільки в покращених дисплеях Samsung. За основу взята технологія LED, але додався нанофільтр із квантовими точками. Зображення стало помітно кращим. Кольори більш насичені, чорний колір – виражений, яскравість – підвищена.
Виробник LG плазмових телевізорів нового покоління використовує фірмові технології підсвічування.
OLED. Компанія вперше використала цей варіант матриці у 2014. Технологія побудована на органічних світлодіодах. Такі дисплеї мають високу контрастність, рівномірне підсвічування на всій площі, кут огляду до 178 градусів. Для відображення чорного кольору діоди просто відключаються. OLED-матриця застосовується також у товарах Sony, Philips, Skyworth та інших.
NanoCell. Це LED матриця, поверх якої нанесені маленькі частинки розміром в один нанометр. Вони роблять картинку яскравішою й чіткішою. Підсвічування включається не на весь монітор, а тільки в активних зонах.
QNED. Преміальна технологія від LG. Об'єднує Quantum NanoCell і міні світлодіодне підсвічування. Дає змогу самому налаштовувати якісну та яскраву картинку, регулювати контраст. Телевізор 4К з QNED має діагональ від 65 до 86 дюймів.
До більш бюджетних можна віднести виробників Hisense, Gazer, Realme, Ergo та інші. У них можуть бути як стандартні LED-екрани, так і більш бюджетні матриці. Наприклад, IPS і VA. Друга відрізняється яскравістю й контрастністю, а також широким кутом огляду. У IPS довгий час відгуку, тому вони не підходять для динамічних ігор. Але їм віддають перевагу за м'яке і природне відображення кольорів.
Усі моделі цієї категорії підтримують технологію Смарт. Вона дає можливість завантажувати будь-які програми з магазину додатків, здійснювати пошук в інтернеті й дивитися передачі/фільми в браузері.
Для того, щоб Smart TV 4K працював, потрібно щоби девайс підключався до мережі WiFi. Чи мав вихід LAN для підключення до мережі через Ethernet-кабель.
Здебільшого моделі встановлюють зв'язок зі смартфоном. Будь-яку картинку, фото, відео можна відтворювати на екрані ТБ прямо з телефону. Bluetooth використовується для передачі даних, керування, підключення девайсів.
Керування голосом полегшує використання і прискорює процес пошуку потрібного контенту.
Якщо потрібно телевізор 4К купити в Києві рекомендуємо звернутися в інтернет-магазин Цитрус. Тут є все для комфортної покупки:
різні способи доставки та оплати;
доступна ціна;
гарантія на кожен товар;
акції, бонуси і знижки для постійних покупців;
чесні відгуки від покупців продукції;
вигідні умови розстрочки.
Зверніться в Цитрус, навіть якщо не визначилися з вибором. Досвідчені консультанти допоможуть підібрати відповідний товар.
Телевізори 4K | Ціна |
Телевізор Samsung 43" 4K UHD (UE43DU7100UXUA) | 14 999 грн |
Телевізор Hisense 55E7NQ | 22 999 грн |
Телевізор Hisense 50E7NQ | 20 999 грн |
Телевізор Samsung 55" QLED 4K (QE55Q60DAUXUA) | 35 999 грн |
Телевізор Hisense 43E7NQ | 17 499 грн |
Телевізор Kivi 50" UHD (50U760QB)
16 999₴
Анонімний користувач
Досвід використання:Телевизор мне нравится, пользуюсь уже месяц, изображение хорошее, в управление понятный, звук четкий и громкий, может немного не хвататет бассов. По смарт тв смотрю мегого, купил максимальную там куча всего. Из минусов яркий светодиод включения/выключения ночью в комнате светло.. заклеил скотчем. Других замечаний нет, вполне хороший тв, если не считать диода.
Плюси:Все нравится в работе
Мінуси:Яркий диод не отключается