odesadniprokharkivlvivzaporizhzhyapoltava
Citrus Logo Image

Варильні поверхні

На них можна покластися! - категория
На них можна покластися! - категория

Сортування

за популярністю

Фільтр

Фільтр
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Кількість конфорок


Тип управління


Дисплей


Газ-контроль


Максимальна потужність підключення


Матеріал поверхні


1
23
...
12

Варильна поверхня - сучасна та багатофункціональна техніка для кухні. Пристрій допоможе втілити кулінарні ідеї будь-якої складності. Вбудована плита має низку переваг:

  • естетика - техніка, така як моделі від Samsung, створює єдину лінію з робочою поверхнею кухонної стільниці;
  • різноманітність дизайнів - варильна поверхня на кухню може виготовлятися в класичному стилі, ретро, хай-тек. Широкий вибір колірних виконань: білий, сріблястий, чорний, бежевий. Наприклад, BOSCH і Electrolux пропонують рішення для будь-яких інтер'єрів;
  • свобода вибору розташування - монтаж врізної варильної поверхні, такої як у Gorenje, проводиться в будь-якому зручному місці стільниці і не залежить від вбудовування духової шафи;
  • компактність - є варильні поверхні з 2 конфорками, які займають мінімум місця. Компактні моделі від LG відмінно впишуться навіть на невеликих кухнях.

Сучасні вбудовані варильні панелі забезпечують комфорт під час готування їжі, вписуються в інтер'єрну концепцію приміщення і не займають багато вільного місця в кухонних меблях.

Варильна поверхня: основні види

Залежно від способу нагрівання конфорок панелі бувають чотирьох основних типів.

  1. Газова - нагріває їжу за допомогою природного газу. У розпорядженні користувача 2-5 конфорок. Швидко розжарюють посуд, інтенсивність вогню можна легко відрегулювати. Газова варильна поверхня економічно вигідніша, якщо враховувати ціну на енергоносій. Довговічні девайси, такі як від Beko, працюють по 30-40 років. Доступна опція комбінування моделей зі встановленням електродуховки.
  2. Індукційна - магнітна котушка забезпечує вихрову подачу струму з подальшим нагріванням. Вбудована варильна поверхня залишається майже холодною, за винятком зон підігріву. Вони обладнані індикаторами залишкового тепла, щоб користувачі не отримали опіки. Варильна поверхня з функцією FlexInduction, як у Siemens, автоматично визначає діаметр дна посуду та індукує тепло в обмежену зону нагрівання. Це дає змогу знизити витрату електроенергії.
  3. Електрична - сучасне і безпечне рішення для кухні. Лаконічний дизайн чудово доповнює будь-який сучасний інтер'єр. Абсолютно рівну панель легко чистити. Купити варильну поверхню можна для готування за складними рецептами: температура на електроплиті регулюється з точністю до градуса. Наприклад, моделі Zanussi ідеально підходять для таких завдань.
  4. Комбінована - девайс для готування їжі, на якому одночасно встановлені газові та електричні конфорки. Комбо варіант, як у Candy та Ventolux дає змогу не залежати від джерела живлення. Якщо відсутній газ, то можна скористатися електроконфорками - і навпаки.

Різновиди конфорок

Газова варильна панель обладнується різними конфорками:

  • металеві - стандартний варіант з одним рядом вогню;
  • з подвійною або потрійною короною - газові конфорки з двома/трьома рядами полум'я;
  • WOK - триконтурні пальники з увігнутою формою і кількома рівнями нагріву. Варильна поверхня з таким пальником використовується для готування азіатських страв, і такі рішення пропонує Hansa;
  • Direct Flame - забезпечують вихід полум'я у вертикальній орієнтації. Використовуються для випалювання тушок птиці.

Електрична варильна плита може оснащуватися такими видами пальників:

  • індукційні - конфорки з вбудованою індукційною котушкою. Економічні, не виділяють багато тепла назовні, тому в кухні зберігається комфортний мікроклімат;
  • High-Light - нагрівальні елементи варильної поверхні, представлені у вигляді вольфрамової стрічки. Розігріваються в 2,5 раза швидше. MieleWhirlpool і Vestel пропонують такі рішення;
  • чавунні млинці - класичні конфорки, в яких встановлено трубчастий ТЕН. Довго зберігають тепло після вимкнення.

Варіанти керування

Покупці можуть замовити варильну панель з такими типами управління:

  • механічний - надійний і практичний варіант із поворотними регуляторами. Використовуються в газових і деяких електричних варильних поверхнях, таких як Indesit. Забезпечують зручність контролю;
  • сенсорний - панель управління працює завдяки вбудованим сенсорам. Є можливість вибрати найзручніші параметри для приготування їжі, кілька разів торкнувшись дисплея. Наприклад, такі сенсорні моделі є в Haier.

Варильна панель: види покриттів

Від виду поверхні кухонного девайса залежить естетика, комфорт використання, простота догляду та чищення.

  1. Загартоване скло - варильна поверхня витримує високі температури і не деформується під час нагрівання.
  2. Нержавіюча сталь - матеріал, стійкий до механічних теплових впливів. На такому покритті складно залишити подряпину або вм'ятину.
  3. Склокераміка - матеріал, який складається зі скла і порошку з додаванням металів. Варильна панель розігрівається за кілька секунд і витримує температуру +750 °C.
  4. Емаль - довговічна, легко очищається від забруднень, стійка до появи відколів.

Матеріал решіток, який використовується найчастіше - це чавун або сталь. Така конструкція довговічна, витримує солідну вагу посуду, постійні тертя і перепади температур.

Додатковий функціонал

Технологічність кухонних пристроїв розвивається. Купити варильну поверхню можна, щоб готувати їжу швидше, в комфортніших умовах і з підвищеною безпекою.

  1. "Дитячий" замок - функція блокування сенсорної панелі або механічних регуляторів для обмеження доступу дітей до варильної поверхні.
  2. Stop&Go - поставте приготування на паузу, пізніше активувавши вихідний режим одним дотиком до панелі керування.
  3. Газ-контроль - подача газу блокується в разі, якщо вогонь гасне з якихось причин.
  4. Вбудована витяжка - варильна панель дає змогу не тільки готувати, а й паралельно очищати повітря в приміщенні.
  5. Електрозапалювання - при натисканні кнопки газ проходить через розсікач, п'єзоелемент дає іскру - і полум'я загоряється.
  6. Сенсор кипіння - датчик варильної поверхні розпізнає специфічну вібрацію і самостійно знижує температуру нагрівання посуду.

У Цитрусі - якісна та надійна побутова техніка

Хочете придбати духову шафу, яка допоможе приготувати пишні бісквіти або соковите м'ясо? Або недорого купити вбудовану варильну поверхню? Топові варильні поверхні від провідних брендів доступні в широкому асортименті інтернет-магазину Цитрус.

7 причин, через які клієнти обирають Цитрус:

  • зручний каталог - можна вказати параметри майбутньої покупки і за пару секунд знайти потрібну модель завдяки сучасній системі фільтрів;
  • чуйний персонал - консультанти готові допомогти вибрати пристрій з оптимальними характеристиками;
  • вигода - замовити варильну поверхню можна за ціною від 3 000 грн. Вартість покупки можна розділити на кілька частин на умовах вигідної розстрочки;
  • відгуки користувачів - допомагають сформувати попередню думку про товар, оцінити його якість і функціональність;
  • чесний сервіс - варильні поверхні в інтернет-магазині Цитрус продаються з гарантією виробника;
  • приємні бонуси - після кожної покупки клієнту повертається кешбек у вигляді балів у рамках бонусної системи "Плюшки". Вони стають доступними для використання на 15-й день після оплати товару в магазині;
  • швидка доставка - в Україні замовлення з Цитруса доставляються "Новою поштою".

Купити варильну панель без походів у магазини, черг і за вигідною ціною? Звучить, як мрія. У Цитрусі - це реальність. У кілька кліків обирайте класну техніку - і отримуйте задоволення від її використання щодня.

Ціни на Варильні поверхні

Варильні поверхніЦіна
Варильна поверхня газова WHIRLPOOL GOA6425/NB111 999 грн
Варильна поверхня електрична WHIRLPOOL WBB8360NE15 999 грн
Варильна поверхня електрична Whirlpool WFS5060CPBF28 599 грн
Варильна поверхня газова WHIRLPOOL GOS6415/NB110 999 грн
Варильна поверхня електрична Samsung NZ64T3516AK/WT11 399 грн

Найпопулярніші запити в категорії Варильні поверхні

Питання, які часто задають про Варильні поверхні

💸Скільки коштують Варильні поверхні?

🛒Які Варильні поверхні краще купити в 2024 році?

🔥Які Варильні поверхні найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?